نمایش 1 - 10 از 778
کارشناس ارشد مسائل بین الملل:
پژوهشگرو تحلیلگر مسائل سیاسی و روابط بین‌الملل با اشاره به استعفای تحمیلی و بازداشت سعد حریری در عربستان سعودی گفت: زندانی کردن سعد حریری اتحاد و انسجام را بین مردم و احزاب لبنان افزایش داد و به هدف اختلاف افکنانه در لبنان منتج نشد
رییس کمیته هسته ای مجلس نهم :
رییس کمیته هسته ای مجلس نهم با بیان اینکه کشورهایی که بخواهند در مسیر پیشرفت حرکت کنند باید از کاروان علمی جهان عقب نمانند گفت: پرچم دار این خیزش علمی و جنبش نرم افزاری در کشور ما مقام معظم رهبری است.
سرپرست گروه موسیقی تمنا گفت:
سرپرست گروه موسیقی سنتی « تمنا» همدان گفت: موسیقی در کشور به واسطه فعال بودن دانشگاه های موسیقی و همچنین نوازندگان تحصیلکرده در حال پیشرفت است.
حجت‌الاسلام آزادی‌خواه:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های کاتسا ثمره اعتماد بیش‌ازحد به آمریکا بوده و آمریکایی‌ها تحریم‌های کاتسا را با راهبرد نقص برجام به راه انداخته اند.
فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان اسدآباد تأکید کرد:
فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهرستان اسدآباد با اشاره به بگزاری راهپیمایی باشکوه و حماسی یوم 13 آبان در این شهرستان گفت: حضور دانش‌آموزان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گوی دشمن خواهد بود.
محمد هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما:
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی با اشاره به صحبت های ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا گفت : فکر میکنم دولت محترم وهمفکران ایشان باید این عبرت را برای همیشه گرفته باشند که هر شخصی با ادبیات متفاوت در راس ساختار استکباری رژیم ایالت متحده قرار بگیرد عداوت آنها علیه انقلاب اسلامی متوقف نخواهد شد.
در گفتگو با یک دکتر روانشناس کودک مطرح شد:
یک دکتر روانشناس کودک اظهار داشت: مشکل والدین امروزی نقص در مهارت های فرزند پروری است. بسیاری از والدین گمان می کنند با به دنیا آوردن فرزند مهارت فرزند فرزند پروری را نیز کسب می کنند و هیچ گاه برای آموزش فرزند پروری وقت صرف نمی کنند.
رئیس اداره راه و شهرسازی ملایر:
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ملایر گفت: با پیگیری ها و انجام اقدامات موثر فاز یک مجموعه مسکن مهر «دژچنار» در اوایل سال 97 تحویل متقاضیان می شود.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حرف های ترامپ شانتاژ تبلیغاتی بدون هیچ گونه بار حقوفی بود، گفت: ترامپ قابل کنترل نیست و حیت مشاوران هم با ده ها جلسه و آموزش نتوانستند او را راهنمایی کنند و با وجودی که برای او جمع بندی را هم نوشتند، رییس جمهور امریکا هنگام سخنرانی همچون یک کاواره چی شعار داد و همچون یک رقصاص رقصید.
قرآن و عترت دو ثقل گران بها و دو میراث پیامبر که ضامن هدایت بشر است بر مساله فرزند آوری و فرزند خواهی تاکید های فراوانی کرده است و فرزند صالح را نور چشم و مایه خیر و برکت می داند .امام صادق(ع)می فرمایند:"همانا خداوند به بنده به سبب محبت شدید او به فرزندش رحم می کند."

صفحه‌ها