آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 7:38   |   کد مطلب: 25074
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه کسی برای پیگیری امور شهردار از من درخواستی نداشت، گفت: خبر انصراف شهردار منتخب همدان را از شما می‌شنوم.

به گزارش آوای فامنین،

حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در پاسخ به اظهارات رئیس شورای شهر همدان مبنی بر اینکه «با نمایندگان همدان در مجلس جلساتی برگزار شد و خواستیم تا روند صدور حکم شهردار همدان را تسریع ببخشند که از سوی حاجی‌بابایی پیگیری خاصی نبوده است،» اظهار کرد: اعضای شورای شهر همدان با بنده تماس گرفته و خواستند که جلسه‌ای داشته باشیم که روز چهارشنبه ساعت 9 صبح  قرار برگزاری جلسه‌ای مشخص شد.

وی افزود: قرار بود تا اعضای شورای شهر همدان و شهردار منتخب جلسه‌ای با دو نماینده همدان در مجلس داشته باشند ولی قراباغی عضو شورای شهر همدان با بنده تماس گرفته و گفت آقای خجسته نماینده دیگر اعلام کرده است بنده در صحن در حضور سازمان‌های مردم‌نهاد هستم و امکان حضور در جلسه را ندارم که به این دلیل زمان جلسه به اجبار تغییر کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بیان کرد: روز یکشنبه آقای خجسته با بنده تماس گرفته و اعلام کرد اعضای شورای شهر همدان خواستار برگزاری جلسه در مجلس شدند ولی بنده به دلیل حضور در اصفهان امکان حضور نداشتم.

وی با اشاره به اینکه با انتشار عکس‌هایی در فضای مجازی متوجه دیدار اعضای شورای شهر با نمایندگان مردم استان همدان در مجلس شدند، گفت: پس از آن جلسه اطلاعی از وضعیت شهردار نداشتم و قرار بود جلسه دیگری با اعضای شورا داشته باشیم ولی خبری نشد.

حاجی‌بابایی با اعلام اینکه کسی درخواستی از بنده برای کمک نداشته است، تصریح کرد: چه کسی خبر شهردار را به من داده است که چه وضعیتی دارد؟ چه کسی از بنده خواسته است تا امور مربوط به شهردار همدان را در وزارت کشور پیگیری کنم؟

وی با اعلام اینکه اگر تقاضای کمک داشتند وظیفه بنده بود تا پیگیری لازم را داشته باشم، گفت: دو روز است متوجه شدم وضعیت شهردار به چه شکل است ولی تا کسی نخواهد نمی‌توان اقدامی در این زمینه انجام داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یک بار تکلیف خود دانسته و در صحن شورا حاضر شدم، گفت: تا کسی از من نخواهد نمی‌توانم کمک کنم، باید به بنده گزارش دهند تا بتوانم پیگیری کنم.

وی با بیان اینکه اکنون از طریق رسانه‌ها متوجه انصراف شهردار همدان از این پست شده‌ام، اظهار کرد: از شما می‌شنوم صدور حکم شهردار در وزارت کشور مشکل داشته است و قبلا اطلاعی نداشتم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین