آخرین اخبار

22. آبان 1396 - 11:38   |   کد مطلب: 25070
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان گفت: ۳۰ واحد خون گروه منفی به کرمانشاه ارسال کردیم و ذخایر کافی خون برای مجروحان نیازمند وجود دارد و هنوز اعلام نیاز نکرده ایم.

به گزارش آوای فامنین، افشین محمدی در گفت‌و‌گو ‌با خبرنگار تسنیم در همدان٬ اظهار داشت: با توجه به زلزله شب گذشته مقرر شد استان‌های همدان٬ لرستان و کردستان معین کرمانشاه‌شوند و مجروحان زلزله در بیمارستان های استان پذیرش و‌ درمان شوند.

وی در خصوص نیاز‌ بیماران به خون تصریح کرد: ذخایر کافی خون برای مجروحان نیازمند وجود دارد و هنوز اعلام نیاز نکرده‌ایم.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان گفت: مردم از دیشب با ما تماس می‌گیرند و‌ برای اهدای خون اعلام آمادگی می‌کنند اما ذخایر ما کافی است و از مردم می‌خواهیم آرامش خود را حفظ کنند.

محمدی با بیان اینکه درحال حاضر 700 واحد خون ذخیره شده داریم٬ افزود: هر زمان که‌ احساس نیاز کنیم از طریق بانک‌اطلاعاتی که از اهداکنندگان داریم به آن ها اطلاع خواهیم داد.

وی با بیان اینکه حضور اهداکنندگان در صبح امروز نسبت به روزهای دیگر بیشتر بوده٬ تصریح کرد: خون مردم سرمایه ملی ما است و‌ از آنجا که نگهداری و‌ذخیره سازی خون با محدودیت زمانی همراه است بنابراین از آن ها می‌خواهیم تا زمانیکه اعلام نیاز نکردیم اقدام به اهدای خون نکنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین